BGUNIQUE е електронен магазин, който има за цел да предложи на българските потребители интересни продукти, които не са част от българския пазар. Освен това нашата цел е да предоставим на нашите клиенти продукти на уникално добри цени.

КООПТЪРГОВИЯ АД - София е създадена през 1981 г. За извършване на търговската си дейност разполага със значителна складова база. Специ

ВИП Уеб Системс ЕООД има за цел да постигне и предложи най-доброто обслужване на настоящите и бъдещите ни клиенти, отлични цени на предлаганите продукти и бързи доставки. Също така нашият екип отделя много време и внимание, за да Ви предложи най-добрите о

Търговия на дребно на висококачествена козметика и парфюмерия от следните марки: Chanel, Christan Dior

Турция, Истанбул
ORGANİC COLORS SYSTEMS -е водеща Английска козметична компания с близо 17 годишни традиций в пройзводство и търговията на професионални и търговски козметични продукти. Нейната продуктова листа вкючва. Natural Colors растителна боя за коса, Шампоан

Крумовград
Парфюмерия и козметика - производство

Казанлък
Фирма Алба Групс ЕООД е специализирана в производството на етерични масла, Българско розово масло, флорални води и натурална козметика. Тя е създадена през 2009 година, като продължава и разширява семейния бизнес с производство на натурална козметика, който стартира още през 1991 г.

"ВИА - КОМЕРС" ЕООД е изключителен дистрибутор на марките Paco Rabanne, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Moschino, salvador Dali и др.

София
Парфюмерия и козметика - производство

Парфюмерия и козметика - производство

Партньори