София
Мели козметикс предлага декоративна козметика с търговската марка “Melly”.
- червила
- лакове
- спирали за очи
- моливи за очи
- моливи за устни
- сенки
- ружове
- и др
Турция, Истанбул
ORGANİC COLORS SYSTEMS -е водеща Английска козметична компания с близо 17 годишни традиций в пройзводство и търговията на професионални и търговски козметични продукти.
Нейната продуктова листа вкючва. Natural Colors растителна боя за коса, Шампоан
София
Фирма "Интер Лукс" ООД - Вашия професионален партньор в козметиката за коса.
Пловдив
Козметична компания Роза Импекс ООД е компания с 18 годишна история.
Козметична компания РОЗА ИМПЕКС предлага на вътрешния и международен пазар над 350 продукта, осигуряващи ежедневната грижа за кожата на лицето, ръцете, тялото, грижата и хигиената на кос
София
ВЕСФАРМ е частна фамилна фирма, която от 7 години присъства на фармацефтично - козметичния пазар в страната.
Основната дейност на фирмата е в три направления:
1. Развойна - разработване, внедряване и производство на
- лекарствени форми за
София
Немският концерн Дегуса АД е световен лидер в производсвтвото на специални химикали
София
FORTUNA е дистрибутор на козметични продукти с марките:
- Nivea – дезодоранти, шампоани, балсами, стикове, душ гелове, кремове за лице
- Florena – крем за лице, крем за ръце
- Labelo – балсам за устни
- Atrix – крем за ръц
София
CNC – немска професионална козметика за грижи за лицето. Създадена е през 1986 и до днес заема едно от водещите места между лидер
София
Свободата да избираш и изборът да си свободен
Здравейте! Аз съм Светлана Георгиева, Златен Директор в кариерата на Орифлейм България. Предлагам приятелство, бизнес и красота. Вярвам, че няма случайност. Всичко е въпрос на избор, мотивация и самоконтрол.