Монтана
Проектиране и изработка на мебели от ламинирани плочи. Производство на мебели за кухни, спални, детски стаи, антрета, кабинети и офиси по индивидуален проект.Разкрояване и кантиране на детайли по зададени размери.

Дизайнмебел ООД е основана през 2005г. Дейността ни е проектиране и производство на мебели за дома, офиса, хотели, заведения и магазини.

Производство и търговия с корпусна мебел.

Производство и търговия с мебели.

София
Мебелите Yoko Home се отличават с уникален дизайн, функционалност и високо качество на материалите, от които са създадени.

Варна
Мебели - тър

София
Мебели - тър

Мебели - производство

Русе
Фирма ЕВРОДОМ е създадена през 1991 г. с първоначалното име ЕТ МР – Милен Рачев, като еднолична малка фирма за производство на дребни изделия за бита. Разрастващата се дейност през 1996 г. налага закупуването на собствена производствена база,

Производство и изграждане на кухни, спални, трапезария, маси, Арт мебели, механи, антрета-от Масив, Пдч, Мдф. Перфект-мебел Троян ООД обзавежда частни домове, механи, заведения, офиси и хотели. Работим с масивна дървесина Фурнирован МДФ, и фурнировано ПДЧ.

Партньори