София
Отдаване под наем на машини и съоражения: компресори, къртачи, вибратори за бетон, заваръчни машини, машини за плазмено рязане, генератори, пистолети за коване с пирони и игли, помпи, водоструйки, трамбовки, изсушители за помещения и други.
София
Фирма "Синтез инженеринг" ЕООД, проектира и произвежда прецизни дозиращи помпи, автоматични машини и линии за дозиране, пълнене и затваряне на продукти от хранително-вкусовата и фармацевтичната промишлености и нестандартно оборудване /в т.ч. кухненски
Елин Пелин
Стругарски услуги, фрезови услуги, шлайфане на детайли. Обработва черни и цветни метали. Изработва детайли по поръчка със собствени или доставени от клиента метали.
Пловдив
Хенлих ООД е инженерно-търговска фирма, част от международната Hennlich Group, която се състои от идентични по дейност и продукти компании с офиси в 22 европейски държави.
Варна
ЕСТЕТИКА И ФУНКЦИОНАЛНОСТ ЗА ВСЕКИ
СТИЛ И АРХИТЕКТУРА
Стил строй 07 ЕООД е създадено през 2007г .
Във фирмата работят специа
Стара Загора
Производство на дребни и средногабаритни единични детайли, резервни части и възли за всички браншове на машиностроенето, както и за цели системи. Механична обработка на метални и пластмасови детайли. Производство на отделни детайли и възли по чертежи на
производство и създаване на опитни образци на възли, детайли и устройства в областта на телекомуникациите, насищане и оживяване на печатни пранки.
Русе
До април 2007 година основната дейност на фирмата е производство на възли за кораби, кранове, мотокари, електрокари, специализирани превозни средства, стоманени детайли, заваръчни конструкции.
Созопол
Фирмата произвежда и рециклира машини за обработка на арматура. Разполага с арматурен двор. Извършва арматурни заготовки по проек.т
Машините които произвеждаме са конкурентно способни и изцяло наша разработка.
Сливен
Производство на:
- отливки на черни и цветни метали
- метални изделия
- и др.
Механична обработка на метални детайли.
Фирмата разполага с леярна и пълен набор от металообработващи машини
Фирмата работи по образци и чертежи в зависимост от