Дупница
“Ирида” ЕООД започна дейността си през 2003 година като представител на гръцки фирми за производство на фирмено и работно облекло. В началото възлагахме поръчките за производство на други български фирми, извършвахме качествен контрол на всички етапи от

Варна
“Анкора” ООД е дългогодишен производител на конфекционно облекло: работно, фирмено, униформено, медицинско и др. Фирмата предлага

Варна
производители : Furuno, JRC, Kelvin Hughes, Icom, Sailor.

Номер 1 на пазара за работни облекла и обувки. При нас ще намерите още: Промазки "Орбита", пепит, негорими платове, светлоотразителни жилетки и лента и много други.

Производство на детски и дамски шапки, знамена, рекламни шапки, тениски и др. Търговия на едро с шапки.

Варна
Тамекс ООД - металорежещи инструменти, работно облекло, лични предпазни средства, индустриални доставки, инженеринг и консултации на клиенти, собствен транспорт, складова площ, магазини и офиси.

Изработка на машинна бродерия. Внос и продажба на кристални камъни както и професионално лепене на фигури от тях върху вашите дрехи. Проектиране и Изработка на Работно облекло. Работим за едни водещите европейски и световни марки за ежедневно и луксозно облекло.

Тръстеник
ТПК УСТРЕМ съществува от 1980 год. Фирмата е специализирана в производството на работни облекла и ръкавици, а от 1984 год. започва производство на дамски поли и панталони за износ.

БОНИТА СТИЛ е водеща фирма - производител на детско-юношески спортно-елегантни облекла, сценични костюми, ученически униформи, офис и работни облекла.Фирмата е добре представена не само в страната, но и в чужбина.

Фирма "Псирон-Текс" ООД е българска фирма, специализирана в ситопечат върху изделия от текстил, машинна бродерия и производство на рекламни и работни облекла, шапки и аксесоари. Рекламните и фирмени надписи- лога, текст, картинка и др.

Партньори