Велико Търново
АЙЯ бутик - онлайн магазин за уникални ръчно рисувани суичъри, блузи, поли, топ и чанти. Елегантни модели, бутикови облекла. Уникална всеки ден!
София
Фирма ПЛАСТИК е известен производител на висококачествени копчета и катарами от полиамид. Изделията са българско производство и се изработват от пластмаса с много високи технологични показатели с автоматични шприц машини на немската фирма "Arburg"
София
Основната дейност на ПОЛНИК 46 ЕООД е Търговия на едро и дребно с мъжка и дамска модна конфекция от елитни Турски и Български производители.Фирмата е динамично развиваща се, винаги предлагаща безкомпромисно качество и конкурентини цени на предлаганите дрехи.
Хасково
Производство и търговия на едро и дребно със спортни облекла:
- спортни екипи
- детски екипи
- мъжки екипи
- дамски екипи
- анцузи
Пловдив
В и В Декор ООД - Хотелско обзавеждане и оборудване! Фирмата предлага интериорно обзавеждане от текстил по Ваше желание. Ние предлагаме интериорен текстил за хотели и ресторанти, спално бельо, юргани, възглавници, кувертюри, пердета, завеси, покривни карета и салфетки.
Йоаким Груево
МАГИ ЛУКС, с дизайнер Славейка Василева, е производител на модерни дамски облекла. Клиента е нашето огледало и ние се грижим той да изглежда ЕЛЕГАНТНО и да се чувствува КОМФОРТНО! Фирмата е специализирана в предложенията, както на мини, така и на макси ко
текстилни продукти за хотели( спално бельо, хавлиени изделия, хотелски чехли и др.); ресторанти (покривки, тишлайфери, драперии, салфетки); СПА кърпи, халати вафел, чехли и др.
София
"МТЕКС" ЕООД е специализирана в търговията и производството на:
- работно облекло
- работни обувки
- лични предпазни ср
Петрич
Фирма производител на дамско мъжко и детско бельо. Собствено производство и на ишлеме.
Варна
Мострена зала “Габриела” предлага пълен комплекс услуги, свързани с оформлението на прозорците.
Ние обслужваме реалните потребности на клиентите, за които са важни функционалността на моделите, качеството на изпълнение и стиловото съответствие на интери