София
Лидер в производството на гоблени с конци PUPPETS / Унгария/.
Дружеството е създадено преди повече от 20 години с единствената цел-производство, продажба, на едро и дребно на гоблени.
София
Основни направления от дейността на фирмата са;
- МЕБЕЛИ
- ОСВЕТИТЕЛНИ ТЕЛА
- ТЕКСТИЛ
- КАМИНИ
- ДЕКОРАЦИЯ
- ПАРАВАНИ
- ОГЛЕДАЛА
- КЕРАМИКА И СТЪКЛ
София
Фирма БАЛКАН ДО ООД е официален представител на DAX - SPORT за България.
Качествена екипировка на конкурентни цени внос от Германия.
Наличности и професионална консултация.
София
Ливиа-М е една от водещите фирми на пазара за спално бельо и цялостно текстилно обзавеждане. Производител на изделия от висококачествени памучни тъкани с гаранция за произход и качество.
Ливиа-М присъства успешно на българския пазар
София
Време за Мечти - Онлайн магазин за спално бельо и домашен текстил. При нас ще намерите качествено спално бельо и голямо разнообразие от текстилни изделия за интериора на дома.Килими за дневната, килими за спалня, килими за детска стая. Шалтета и кувертюри.
София
Производител на дамски чорапи и чорапогащи с търговски марки - Orchidea и Gardenia
София
Фирма Беа Вижън е директен вносител и производител на копчета.
При нас можете да намерите копчета от всякакъв вид материали - по
Произвежда мъжки и дамски трикотаж и конфекция, изнася и внася облекла, суровини и аксесоари за тях.
София
"Пойнт М" ООД е българско предприятие, създадено преди 10 години, чиято основна дейност е производство и износ на мъжки и дамски текстилни изделия.
Търговия с прежди.
Клиентите на фирмата са предимно от Западна Европа - Германия, Франция, Белгия и др.