КОРЕКТ 78 продажба на сух дървен материал, декинг, различни видове ламперия, дюшеме, стройтелни материали, полимерни керемиди и др.

Германия, Хоппегартен
Ние сме руски производител на бичен дървен материал със собствена лесовъдна база, също така собствен железопътен транспортен възел, модерно оборудване за обработка на суровия материал и висококачествени сушилни камери. Фирмата ни се основава на немско

Бул трейд къмпани СМ ЕООД сме специализирани в търговията със строителни материали. Правим бизнес основан на взаимно доверие. То е нашата сила и Вашата гаранция. Магазините и складовете ни не предлагат всички строителни материали на света, а само продуктите на най-добрите български и

Форест Трейд ООД е българска фабрика за производство на: - масивен паркет и дюшеме от дъб; - стъпала от дъб; - интериорни и екстериорни дъбови обшивки; - масивни дъбови меб

Благоевград
Дърводобивна и дървопреработвателна фирма “Evrosnab GEEV”. Фирмата е една от най-добрите проспериращи фирми в Югозападна България занимаваща се с добив, производство и търговия на дървесина. На пазара е от 1999г. и е с дългогодишен опит в производството на детайлиза палета, греди,

Пловдив
Предлаганте от фирмата ни дървени материали са предимно за дограма и мебелно пройзводство, стройтелни цели и пройзводство на палети.

Верига магазини за ламинат и естествен паркет с търговски обекти в Бургас, София, Варна, В.Търново, Ст.Загора и други. В нашите магазини предлагаме голямо разнообразие от паркети, както всички услуги по тяхната доставка и монтаж.

В магазините на Паркетен Свят ще откриете най-голямото разнообразие на ламиниран,класически, масивен, трислоен и корков паркет, както и необходимите консумативи, подложки, лайсни и препарати.

В магазините на Паркетен Свят ще откриете най-голямото разнообразие на ламиниран,класически, масивен, трислоен и корков паркет, както и необходимите консумативи, подложки, лайсни и препарати.

Благоевград
Фирма КОНАС OOД е основана през 1996 година в град Якоруда.В близо 15-годишният си опит в нашата сфера се утвърдихме като една от водещите фирми на пазара. Фабриката и складовите ни помещения са разположени на 12 000 кв.м. Нашата фирма се занимава предимно с производство и продажба на сух

Партньори