Марково (Област Пловдив)
"ГЕЙОМА" ЕООД е производител на богат асортимент от трайни сладкарски изделия и по-конкретно дребни сладки - бутерки, соленки, снежинки, масленки, меденки, баклавички, каламари, саралийки и още много други изкушения.

Фирма ЕТ НИЖИКА - НИКОЛИНА САВОВА е създадена през 1990 год. С основен предмет на дейност търговия на едро със захарни изделия, варива, дребни сладки, колбаси, млечни продукти, пилета и пилешки разфасовки. Фирмата работи с над 5000 артикула.

Пазарджик
Доставка и монтаж на пещи /етажни, ротационни, на ел. енергия, нафта, газ/ и машини за производство на хляб и хлебни изделия на гръцката фирма "EL MACH" Thessaloniki.

"ВДМ - МИЛКАНА" ООД произвежда бисквити, шоколадови бисквити и шоколадови десерти "Милкана Гераниум" без захар.

Стара Загора
Производител на хляб, тестени и сладкарски изделия. Износител на крекери, бисквити с различни пълнежи, замразени полуфабрикати - крокети с различни пълнежи.

Фирмата e oфициалният представител на"BENEO-PALATINIT GmbH" за България от 1993 година . Занимаваме се с търговия на едро и дребно на ПАЛАТИНОЗЕ и всички видове ИЗОМАЛТ . Разполагаме с количества на склад в София.Експедиция до 24 часа от заявката.

Турски магазин за хранителни стоки, перилни и почистващи препарати. Доволният клиент е ключът към успеха, към удовлетвореността да знаеш, че си направил някой щастлив, че си причината за нечия усмивка. Онлайн продажбите са само инструмент, чрез който могат да се задоволят частичните

Своге
Производство на хляб, хлебни и сладкарски изделия, газирани безалкохолни напитк

Варна
Сладкарски и захарни изделия.Трайни и качествени рула с вкус на карамел, горски плод и портокал. Суровини за сладкарската промишленост. Студен инстантен крем. Производство на фондан и фонданови изделия. Доставка на място за градовете Варна, Добрич,

Габрово
СТЕАН ООД развива дейност от 1992 година. Фирмата е производител на сладкарски изделия. Произвеждат и продават бутикови сладкарски изделия: торти, пасти, рула. Работят и по заявка на клиента.

Партньори