МОДНА КЪЩА АКУЛАе създадена през 1999 год. Основната й дейност е производство на бански костюми. От 2001 год. производство и на специални костюми по поръчка.

ТЪРГОВИЯ и дистрибуция с материали и консумативи за мебелната и интериорна индустрия от водещи западно-европейски производители.

САНАДИНОВ ЕООД се занимава с производството на PVC и AL дограма, фасадни облицовки, врати, преградни стени от стъкло, окачени фасади. Фирмата е създадена през 1995 г.

Валор Пропъртис АДСИЦ осъществява дейност по инвестиране на парични средства - набрани чрез издаване на ценни книжа - във недвижими имоти (секюритизация на недвижими имоти) - посредством покупка на право на собственост и други вещни права върху недвижимите имоти

София
Фирма ТЕИНА ООД е създадена през 1992 г. в гр. София и дейността е търговия и сервиз на климатична и хладилна техника, изграждане на промишлени хладилни съоръжения, абонаментна поддръжка на битова и търговска хладилна и климатична техника.

София
Фирма НЕВАДА - 7 ООД се занимава с производство на мебели за дома, училището и офиса. Фирмата изработва и метални изделия: * Стелажи; * Метални шкафове;

Основна дейност фирмата развива в проектирането, изграждането и поддържането на зелени площи. Занимава се с търговия с декоративна растителност и аранжиране. Натрупали сме богат опит и в организирането на аранжирането на различни събития

Фирмата се занимава с производство и търговия на мостове за ремаркета,търговия с части за камиони и ремакета,сервиз на ремаркета и камиони и др.

София
Фирма ЕТ А.С.А.К. - ДИМИТЪР КАРАГЪОЗОВ разполага с профилен шлайф, CNC фреза, обемна ерозийна машина, струг, фреза, шприц за пластмаса и др. Фирмата произвежда:

Хотелски апартамент от 60м2, който може да ползвате само за една или няколко нощувки, за по-кратък или дълъг период от време. • Тук ще разполагате с това, което липсва във всеки хотел - всички удобства и атмосфера. • Капацитетът е 3 души.

Партньори