Пловдив
От 1990 год. ДАНИКАТ активно присъства на строителния пазар в България. Създала традиция, в качественото изпълнение на своите обекти, тя днес е строителна фирма с лидерска позиция в Пловдив и региона.
София
Фирма АЛСИСТЕМ 2 ЕООД се занимава с:
- Консултантска дейност в проектирането и строителството;
- Инвеститорски контрол;
Основна дейност: изпълнение на инвеститорски контрол и строителен надзор в проектирането и строителството, оценяване на съответствието на инвестиционните проекти със съществените изисквания към строежите , консултации и услуги в страната и чужбина.
София
Проектиране на жилищни, обществени и промишлени сгради, интериор.
София
Фирма ПРОНО ЕООД развива своята дейност в областта на строителството и проектантската дейност от 1960 год.Като проектанти проектираме кооперации, офиси, инженерна инфраструктура, високо и ниско строителство.Фирмата извършва строителни и проектантски услуг
София
Вие търсите коректен и надежден проектант за вашият нов дом? Ние предлагаме нашите идеи! Проектантски колектив с дългогодишен опит, от София, извършва проектиране в цялата страна на: еднофамилни и многофамилни жилищни сгради; складове и навеси; козирки; П

